Krzywiń zdobyty...

• autor: Admin Konik, 2010-10-04 20:33

"Promień" Krzywiń  [ 0:3 ] "Promień" Sarbinowo

Relacja z meczu....

Z powodu kontuzji i osłabień kadrowych "Promień" podszedł do spotkania z imiennikiem z Krzywinia w nieco zmienionym składzie, zimny prysznic jaki sprawił nam "Piast" Spytkówki w zeszłej kolejce miał nastawić drużynę bojowo by wynagrodzić kibicom zeszłotygodniowa porażkę. Zawodnicy wyszli na murawę skoncentrowani i nastawieni tylko na wygrana.

Od pierwszych minut atakowało Sarbinowo, na efekt nie trzeba było długo czekać bo już w 10min Błażej Danielczak ograł obrońcę Krzywinia wyłożył piłkę M. Borowczykowi ,Mikołaj strzelił precyzyjnie jednak bramkarz odbił piłkę ,  podbiegł do niej Łukasz Rejek i silnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Po strzeleniu gola "Promień" nie zamierzał bronic wyniku i nadal atakował, gospodarze ograniczali się do gry z kontry, jednak nie stwarzali realnego zagrożenia bramce promienia.Ogromna tu zasługa Andrzeja Karolczaka który bezlitośnie przerywał niemal każda akcje zawodników Krzywinia. Na druga bramkę czekaliśmy jednak aż do 38 min,(wcześniej dogodnych akcji nie wykorzystali Ł.Rejek, M. Borowczyk i B. Danielczak). Rzut z autu wykonał Andrzej Karolczak a Mikołaj Borowczyk sprytnie ja stracił i było 2-0!. W drugiej połowie wdarł się chaos boiskowy w obu drużynach gra toczyła się głownie w środku pola. W 70 min ładnym rajdem lewa strona boiska popisał się bardzo pożyteczny w tym meczu Adam Stachowiak , podał piłkę do Mikołaja Borowczyka a ten wślizgiem umieścił piłkę w siatce. 3-0. Ta bramka wyraźnie podcięła skrzydła zawodnikom z Krzywinia, a kilku dogodnych sytuacji nie wykorzystali A. Nowak, B.Danielczak i M.Borowczyk. Mikołaj był bliski hatt-ricka ale jego strzał bramkarz sparował na poprzeczkę. "Promień" zagrał dobry mecz i dalej pozostaje niepokonany w spotkaniach wyjazdowych.