Promień Sarbinowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Iskra Długie Stare - Promień Sarbinowo 9:3
  • Start Starkowo - Piast Spytkówki 2:0
  • Tur Turew - KS Ludwinowo 3:3
  • Orlik Kokorzyn - KS Fenix Team Borowo 3:0
  • Sarnowianka Sarnowa - Błękitni Kąkolewo 1:3
  •        

Jesteśmy także na:

 

Kalendarium

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

27

10-2017

piątek

28

10-2017

sobota

Losowa galeria

Promień Sarbinowo- Kłos Rokosowo
Ładowanie...

Administracja

Administrator 

Kontakt:

promiensarbinowo@gmail.com

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Konik1991 28
2. stepien4 4
3. szymon_kks 2
4. Kamil3243 1

Aktualności

Podsumowanie sezonu

  • autor: Admin Konik, 2012-07-10 22:46

Podsumowanie sezonu 2011/2012 


Komunikat Końcowy  OZPN Leszno w rozwinięciu

 

Klasa Okręgowa

 

1. GKS Krzemieniewo                  32               74               92 - 37    Awans

2. PKS Racot                                   32               64               73 - 43    Baraż

3. Orla Jutrosin                                32               58               62 - 42

4. Pogoń Śmigiel                             32               57               51 - 38

5. Olimpia St. Lubosz                      32               56               84 - 50

6. Juna-Trans St. Oborzyska          32               47               72 - 55

7. Rawia Rawicz                               32               43               58 - 49

8. Wisła Borek Wlkp.                        32               43               41 - 52

9. Orkan Chorzemin                         32               42               35 - 41

10. GKS Włoszakowice                    32               40               69 - 89

11. Zjednoczeni Pudliszki                32               39               57 - 72

12. Sparta Miejska Górka                 32               38               62 - 63

13. Rydzyniak Rydzyna                      32               37               47 - 64

14. Ardi Krobianka Krobia                 32               36               54 - 58

15. Brenewia Wijewo                         32              31              42 - 73    Spadek

16. Sokół Kaszczor                             32               29               56 - 91    Spadek

17. Awdaniec Pakosław                    32               26               45 - 83    Spadek

 

Mecze barażowe o awans do IV ligi:

PKS Racot          - GKS Sompolno          4 – 1

KP Opatówek     - PKS Racot                  2 – 1

GKS Sompolno   - KP Opatówek             1 – 1

 

Tabela:

 

1. KS Opatówek          2       4       3 - 2

2. PKS Racot                2       3       5 - 3

3. GKS Sompolno       2       1       2 - 4

 

 

Klasa „A” gr. I

 

1. UKS Kania Gostyń                        22               59               104 - 16  Awans

2. Tęcza-Osa Osieczna                   22               49               57 - 25    Awans

3. Sokół Chwałkowo                          22               45               49 - 34

4. Ruch Bojanowo                              22               45               68 - 35

5. Wielkopolanka Szelejewo            22               36               49 - 32

6. Grom Czeluścin                              22               34               39 - 27

7. Rolgos Sowiny                                22               29               26 - 35

8. Mas-Rol Spławie                            22               26               38 - 68

9. Lew Pogorzela                                22               17               28 - 42

10. Pelikan Dębno Pl.                        22               17               34 - 71

11. Orzeł Lipno                                    22               14               21 - 65

12. Korona Wilkowice                        22               7                 17 - 80    Spadek

 

Mecze barażowe o awans do klasy Okręgowej:

 

17.06.2012 r. /niedziela/ godz. 15,00

Gwiazda Siedlec – Tęcza-Osa Osieczna    1 – 3

 

23.06.2010 r. /sobota/ godz. 16,00

Tęcza-Osa Osieczna– Gwiazda Siedlec    4 – 1

 

 

Klasa „A” gr. II

 

1. Grom Czacz                               26               60               68 - 27   Awans

2. Gwiazda Siedlec                         26               50               63 - 33   Baraż

3. Dąb Boguszyn                             26               45               54 - 48

4. LZS Głuchowo                             26               43               49 - 46

5. Rywal-Ewmar Kurza Góra          26               39               57 - 55

6. Helios Czempiń                            26               39               51 - 35

7. Helios Bucz                                   26               37               50 - 50

8. Znicz Obra                                     26               36               40 - 45

9. LUKS St. Bojanowo                    26               34               52 - 61

10. Promień Krzywiń                       26               34               30 - 31

11. Rywal-Klon Mochy                    26              28               44 - 64

12. Sokół Włoszakowice                26               26               47 - 59

13. Kormoran Święciechowa        26               26               40 - 67

14. Sporting Przemęt                       26               23               32 - 56   Spadek

 

 

Mecze barażowe o awans do klasy Okręgowej:

 

17.06.2012 r. /niedziela/ godz. 15,00

Gwiazda Siedlec – Tęcza-Osa Osieczna    1 – 3

 

23.06.2010 r. /sobota/ godz. 16,00

Tęcza-Osa Osieczna– Gwiazda Siedlec    4 – 1

 

Klasa „B” gr. I

 

1. KS Ludwinowo                          18               47               82 - 21   Awans

2. Fenix - Team Borowo               18               40               59 - 15   Awans

3. Tur Turew                                    18               34               38 - 27

4. Orlik Kokorzyn                             18               34               41 - 13

5. Piast Spytkówki                           18               30               41 - 28

6. Błękitni Kąkolewo                       18               27               52 - 38

7. Sarnowianka Sarnowa               18               19               39 - 47

8. Start Starkowo                               18               13               34 - 80

9. Iskra Długie Stare                        18               11               37 - 69

10. Promień Sarbinowo                   18               3                 16 - 101

 

 

Mecze barażowe o awans do klasy „A”:

10.06.2012 r. /niedziela/ godz. 15,00

Błyskawica Jaromierz – Fenix-Team Borowo   1 – 2                     

 

17.06.2012 r. /niedziela/ godz. 15,00

Fenix-Team Borowo– Błyskawica Jaromierz   4 – 0                     

 

Klasa „B” gr. II

 

1. Sokół Wroniawy                          16               39               52 - 26   Awans

2. Błyskawica Jaromierz                16               38               83 - 16   Awans

3. Czantoria Gościeszyn                   16               30               51 - 46

4. Dąb Kębłowo                                  16               24               42 - 44

5. Sokół-Orkan Chobienice              16               22               52 - 45

6. Orzeł Belęcin                                   16               19               28 - 31

7. Karpik Kopanica                             16               15               33 - 47

8. Tęcza Tuchorza                               16               13               28 - 80

9. Leśnik Świętno                                16               10               31 - 65

 

Mecze barażowe o awans do klasy „A”:

10.06.2012 r. /niedziela/ godz. 15,00

Błyskawica Jaromierz – Fenix-Team Borowo   1 – 2                     

 

17.06.2012 r. /niedziela/ godz. 15,00

Fenix-Team Borowo– Błyskawica Jaromierz   4 – 0                     


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [507]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 19

Ostatnie spotkanie

Iskra Długie StarePromień Sarbinowo
Iskra Długie Stare 9:3 Promień Sarbinowo
2012-06-03, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 18
Iskra Długie Stare 9:3 Promień Sarbinowo
Start Starkowo 2:0 Piast Spytkówki
Tur Turew 3:3 KS Ludwinowo
Orlik Kokorzyn 3:0 KS Fenix Team Borowo
Sarnowianka Sarnowa 1:3 Błękitni Kąkolewo

Tabela ligowa

Partnerzy

Urząd miasta i Gminy Poniec

-  -  -  -  -  -  -  -  -  -   -  -  -   - 

-  -  -  -  -  -  -  -  -  -   -  -  -   - 

-  -  -  -  -  -  -  -  -  -   -  -  -   - 

-  -  -  -  -  -  -  -  -  -   -  -  -   - 

USŁUGI BUDOWLANE  GIERA

 

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 73, wczoraj: 85
ogółem: 461 896

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Logowanie